25.06.2019
Поиск по сайту:

Новости

Про скликання ХХІІІ сесії Дергачівської районної ради VI скликання

02.08.2012

Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту роботи районної ради VІ скликання:

І. Скликати ХХІІІ сесію районної ради VІ скликання з 09 серпня 2012 року.

ІІ. Провести пленарне засідання ХХІІІ сесії районної ради VІ скликання 11 вересня 2012 року о 10.00 годині в залі засідань районної ради (м. Дергачі, пл. Перемоги, 5).

На розгляд сесії винести такі питання:

1. Про внесення змін до рішення позачергової ХV сесії Дергачівської районної ради VІ скликання від 28 грудня 2011 року «Про районний бюджет на 2012 рік» (зі змінами).
2. Про стан освіти в Дергачівському районі.
3. Про стан розвитку культури і туризму на території Дергачівського району.
4. Про підготовку господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери Дергачівського району до опалювального сезону 2012-2013 років.
5. Про ліквідацію постійної комісії Дергачівської районної ради з питань паливно-енергетичного та агропромислового комплексу.
6. Про зміну назв постійних комісій Дергачівської районної ради VI скликання.
7. Про внесення змін до складу постійних комісій Дергачівської районної ради VI скликання.
8. Про внесення змін до структури виконавчого апарату Дергачівської районної ради, затвердженої рішенням ІХ сесії районної ради VІ скликання від 26 липня 2011 року № 187-25.
9. Про внесення змін до Регламенту роботи Дергачівської районної ради VІ скликання.
10. Про внесення змін до Положення про звання "Почесний громадянин Дергачівського району" (в новій редакції).
11. Про проведення звітів депутатів Дергачівської районної ради перед виборцями.
12. Про надання згоди комунальному закладу охорони здоров’я районного територіального медичного об’єднання «Дергачівська центральна районна лікарня» на передачу в оренду частини нежитлового приміщення, розташованого за адресою: Харківська область, Дергачівський район, смт. Пересічне, вул. Коваленка, 59.
13. Про надання попередньої згоди на прийняття книг М.Шолохова «Тихий Дон» у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району до фонду Дергачівської централізованої бібліотечної системи.
14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надаються в оренду товариству з обмеженою відповідальністю «Агротехніка 2007».
15. Різне.

ІІІ. Виконавчому апарату районної ради опублікувати розпорядження в районній газеті «Вісті Дергачівщини» і підготувати матеріали, необхідні для проведення ХХІІІ сесії районної ради VІ скликання та довести до відома депутатів районної ради.

ІV. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Источник: www.dergachirda.com.ua


@ info@dergachi.com.ua