21.06.2019
Поиск по сайту:

Новости

Батьківство в радість

01.03.2012

З 27 лютого 2012 року на базі Дергачівського районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді триває п’ятиденний тренінг по підвищенню кваліфікації прийомних батьків Дергачівського та Золочівського районів.

Слід зазначити, що раніше такі заняття відбувалися лише на базі обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Проведення даного заходу на базі Дергачівського РЦСССДМ дало можливість прийомним батькам з віддалених місць раціонально використати свій час та кошти на проїзд.

Навчання проводяться національним тренером, головним спеціалістом обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олександром Полянським. В тренінгу взяли участь 14 прийомних батьків. Під час занять найактуальнішими темами для обговорення стали налагодження стосунків з біологічною родиною, конструктивна взаємодія між прийомними та рідними дітьми. Навчання дало можливість обговорити та оцінити складні ситуації, які виникали в родині, краще усвідомити завдання, реалії та проблеми подальшої роботи з виховання дітей, обмінятися досвідом .

Источник: www.dergachirda.com.ua


@ info@dergachi.com.ua