25.06.2019
Поиск по сайту:

Новости

"В моїм серці Україна"

02.03.2012

В моїм серці Україна«Людина народжується й отримує в спадщину найдорожче, що в неї є – Батьківщину. ЇЇ не обирають, вона, як і мати – твоя доля», - саме цими словами розпочала годину спілкування зі своїми першокласниками вчителька початкових класів Вільшанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Потьомкіна Тетяна Олександрівна.

Як приємно було дивитися на 26 першачків, які в яскравих українських костюмах із державними і народними символами в руках, білим духмяним короваєм на вишитому рушнику входили до святково прибраної зали. Яким вогником і гордістю палали їхні оченята, коли вони розповідали вірші про свою Батьківщину, співали пісні, виконували таночки. Полонили глядачів і танок «Гопачок», і «Пісня про Київ», а над усе – виразні розповіді дітлахів про символи держави, традиції, звичаї, про гордість дітей за те, що вони народилися українцями.

Запрошений на свято ансамбль вчителів «Мрія» виконав пісню «На калині мене мати колихала», а дівчатка-україночки — таночок з гілочками калини.

Ми – українці, мова наша – калинова, вивчаємо, знаємо, поважаємо і будемо продовжувати традиції нашого українського народу. А допомагають учням у цьому вчителі школи, бо такі свята у Вільшанській ЗОШ вже давно стали традиційними. Проходять вони цікаво і змістовно тому, що підготувати їх класним керівникам допомагають вчитель музики Гарбуз Ольга Петрівна та музичний керівник Вільшанського СБК Гулян Амалія Овіківна, забезпечення комп’ютерною та мультимедійною технікою – вчителя інформатики Вареци Валентини Сергіївни.


Автор: Н. ЄвсеєнкоН. Євсеєнко,

Источник: www.dvisti.at.ua


@ info@dergachi.com.ua