24.06.2019
Поиск по сайту:

Новости

Найкращі друзі птахів

02.03.2012

Найкращі друзі птахів Найкращі друзі птахівУ Великопроходівській школі учні теж включились у Всеукраїнську акцію «Годівничка», яка виховує у дітей милосердя, доброзичливе ставлення до оточуючої природи, вчить любити та оберігати – наших помічників, вірних друзів полів та лісів. Птахи приносять нам не тільки користь, а є окрасою нашого рідного краю. І тому обов’язок людини оберігати та допомагати пернатим друзям, особливо взимку.

Школярі разом із батьками зробили годівниці для зимуючих птахів, заготовили зерно, крихти хліба, насіння. З допомогою вчителів розвісили їх у шкільному садочку. Діти із зацікавленістю йдуть до шкільного саду, щоб насипати поживку в пташину «їдальню», а також поспостерігати за маленькими її мешканцями.

Також у рамках цієї акції відбувся конкурс малюнків «Допоможи птахам». Найактивнішу участь у ньому взяли учні: Халявкіна А., Йовнаш К., Гасан О. (4 клас) за темою «Зимуючі птахи»; Голотвіна Т. (8 клас), Мартиненко О., Бескоровайна В. (10 клас) за темою «Наші гості – снігурі». В класах проводяться години спілкування «Птахи – наші друзі» 1 клас; «Турбота про пернатих» — 2,3 клас; вікторина «Дізнайся про життя птахів» — 4 клас та інші.

Шановні діти, допомагайте птахам взимку крихтою хліба, зігрійте їх своєю турботою та любов’ю!


Автор: Надолішна Ю., Биченко В., Іванова М., Науменко О.,
вчителі початкових класів

Источник: www.dvisti.at.ua


@ info@dergachi.com.ua