25.06.2019
Поиск по сайту:

Новости

Відкриття нового кабінету для рентгенологічних досліджень та кабінету мамографічних досліджень у Дергачівській центральній районній лікарні

28.02.2012

24 лютого 2012 року голова Дергачівської районної ради М.І. Бушев разом з першим заступником голови Харківської облдержадміністрації В.Г.Дулубом та головою Дергачівської райдержадміністрації В.М. Кацубою взяв участь у відкритті нового кабінету для рентгенологічних досліджень та кабінету мамографічних досліджень у Дергачівській центральній районній лікарні.

Кабінет манографічних досліджень відремонтований за кошти районного бюджету. Вартість робіт склала 24тис.грн. Новий малодозовий мамограф «Мадіс» вартістю 620000грн. був придбаний за кошти обласного бюджету. За допомогою цього апарату проводяться діагностичні обстеження молочної залози, які можуть виявити передракові стани і рак молочної залози на ранніх стадіях.

В оновленому рентгенологічному кабінеті проведені ремонтні роботи на суму 297654грн., встановлено рентгенодіагностичний комплекс «Мадікс» на три робочих місця, вартість якого становить більше 2млн.грн., Нове обладнання дозволить робити якісні обстеження і при цьому значно знизить навантаження на персонал.

Источник: www.rayrada.gov.ua


Теги
@ info@dergachi.com.ua