24.09.2020
Поиск по сайту:

Новости

Кращий державний службовець

29.04.2015

В Дергачівській райдержадміністрації протягом березня - квітня було проведено перший тур щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець". Мета цього конкурсу - розвиток професійної та політично нейтральної державної служби, яка повинна слугувати інтересам людини і громадянина, бути відкритою і прозорою для суспільства. Всього у цьому році за звання «кращого» змагалися 7 державних службовців райдержадміністрації – 2 керівника структурних підрозділів і 5 спеціалістів.

На районному етапі Всеукраїнського конкурсу фахівці повинні були продемонструвати свою компетентність та практичний досвід у знанні законодавства України та професійних обов'язків, умінні складати ділові документи та працювати з персональним комп'ютером. Саме ці складові є неодмінною умовою виконання покладених на держслужбовців обов'язків.

Переможцями першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» у 2015 році в Дергачівській районній державній адміністрації стали працівники відділу бухгалтерського обліку і фінансово-кредитного забезпечення управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації: в номінації «Кращий керівник» - Дяченко Людмила Олександрівна, начальник відділу, головний бухгалтер, в номінації «Кращий спеціаліст» - Ніколова Оксана Петрівна, головний спеціаліст відділу.

Усім учасникам першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець" участь у конкурсі буде зараховано як підвищення кваліфікації. Наразі конкурс "Кращий державний службовець" триває. Переможці першого туру конкурсу візьмуть участь у другому, обласному, етапі, який планується провести у червні. Найкращі держслужбовці області стануть учасниками третього, заключного, туру Всеукраїнського конкурсу.

Источник: www.dergachirda.gov.ua


@ info@dergachi.com.ua