24.09.2020
Поиск по сайту:

Новости

Відбулось пленарне засідання сесії районної ради

28.04.2015

28 квітня 2015 року в залі засідань районної ради відбулося пленарне засідання ХLІХ сесії Дергачівської районної ради VІ скликання. У ході засідання було розглянуто 29 питань.

Одними з основних питань були:
1. Про затвердження районної Програми «Щодо створення та функціонування Центру обслуговування платників в Дергачівській об'єднаній державній податковій інспекції» на 2015 – 2016 роки.
2. Про внесення змін до рішення позачергової ХLVІІ сесії Дергачівської районної ради VІ скликання від 16 січня 2015 року «Про районний бюджет на 2015 рік» (зі змінами).
3. Про депутатські запити.

Був заслуханий звіт про хід виконання у 2014 році Програми підтримки галузі рослинництва у господарствах Дергачівського району на період 2012-2016 років; внесені доповнення до районних програм; розглянуті планові питання про хід весняно-польових робіт в Дергачівському районі Харківської області та про ефективність використання спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міста Дергачівського району Харківської області; питання щодо призначення на посаду на умовах контракту, подовження терміну дії контракту керівників комунальних підприємств, установ, закладів, що є у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області, інші комунальні та гуманітарні питання.

Источник: www.dergachirda.gov.ua


@ info@dergachi.com.ua