09.08.2020
Поиск по сайту:

Новости

На Дергачівщині відбувся концерт – реквієм присвячений 29 річниці Чорнобильської катастрофи

24.04.2015

24 квітня 2015 року в районному Будинку культури відбувся концерт – реквієм присвячений 29 річниці Чорнобильської катастрофи. У районному заході взяли участь голова районної державної адміністрації Політуха О.О., перший заступник голови районної державної адміністрації Гаплєвська І.Б., голова районної ради Бушев М.І., Дергачівський міський голова Лисицький О.В., голова

Дергачівської районної громадської організації Всеукраїнської громадської організації «Союз. Чорнобиль. Україна» Праско О.І., учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, вдови ліквідаторів наслідків аварії, представники служб району, громадських організацій та молодь.

За особисту мужність під час ліквідації аварії на ЧАЕС, активну громадську діяльність та з нагоди відзначення 29-ї річниці трагедії на Чорнобильській АЕС голова районної державної адміністрації Олександр Політуха та голова районної ради Михайло Бушев вручили ліквідаторам Чорнобильської аварії Подяки, також за активну громадську позицію, волонтерську діяльність та з нагоди відзначення 29-ї річниці трагедії на Чорнобильській АЕС вручили Подяку берегиням Чорнобильського руху в Дергачівському районі.

Після урочистої частини на присутніх чекали тематичні концертні номери від працівників Дергачівського районного Будинку культури.

Источник: www.dergachirda.com.ua


@ info@dergachi.com.ua