09.08.2020
Поиск по сайту:

Новости

Відбувся особистий прийом громадян

15.04.2015

15 квітня 2015 року в Дергачівській районній державній адміністрації тимчасово виконуючим повноваження заступника голови обласної державної адміністрації Глушком В.О. та головою районної державної адміністрації Політухою О.О. проведено спільний особистий прийом громадян.

На прийом до очільників області та району зі своїми проблемами прийшло 7 осіб.

Громадяни звернулися з питаннями надання матеріальної допомоги на лікування дитини, отримання транспортного засобу дитячому будинку сімейного типу, забезпечення земельними ділянками військовослужбовців, які брали учать у антитерористичній операції на Сході України. Також порушені клопотання про розширення проїзної частини дороги в населеному пункті Мала Данилівка, про повернення дітей батькові та про отримання кімнат в гуртожитку.

Для оперативного вирішення піднятих питань на прийомі були присутні керівники служб області та району, яким було доручено взяти під особистий контроль реалізацію порушених у зверненнях питань. А питання щодо виділення земельних ділянок учасникам бойових дій в зоні АТО голова району взяв під особистий контроль.

На прийомі був присутній кореспондент районної газети «Вісті Дергачівщини».

Источник: www.dergachirda.gov.ua


@ info@dergachi.com.ua