18.06.2019
Поиск по сайту:

Новости

Районний воєнно-патріотичний захід "Зігрій серце воїна своїм оберегом"

10.04.2015

Здавна синові сорочку вишивала мати.
Закликала щастя-долю до своєї хати.
Поки вишиє - намріє, стільки наспіває...
Як закінчить, у сорочку сина одягає.

Саме з таких слів розпочався районний воєнно-патріотичний захід "Зігрій сердце воїна своїм оберегом", а хореографічна композиція "А сорочка мамина" налаштувала всіх присутніх на дивовижно-патріотичний настрій. Рушники...найсвятіший оберіг. Кожна мати, відправляючи сина в дорогу, під ноги стелить рушник, щоб дитина поверталася до батьківського порогу.

Саме за ініціативи відділу освіти та навчальних закладів Дергачівського району була організована виставка оберегів. Протягом 2-х тижнів на уроках трудового навчання діти виготовляли символи, які захистять бійців від біди та напасті, в які вкладена частинка серця кожної з них.

На районний захід були запрошені почесні гості: голова Дергачівської районної державної адміністрації - Політуха Олександр Олександрович, заступник голови Дергачівської районної державної адміністрації - К. Каратаєва, заступник голови Дергачівської районної ради - В.Желтобрюх, начальник районного відділу освіти - С. Крижний, голова Дергачівської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України - В.Серенко, керівники навчальних закладів, вчителі, представники громадськості.

Дергачівщина - осередок військово-патріотичного виховання молоді. Тому змістовно був представлений фільм про волонтерський рух у закладах освіти: районний конкурс "Хай береже вас Святий Миколай", акція по плетінню сіток "На допомогу воїнам АТО", "Ви не одні", акція зі збору макулатури,"Напиши листа солдату", конкурс малюнків "Ми за мир", благодійний марафон "Діти - янголи миру", "Ми не байдужі - у нас великі серця", "З добром у серці", "Ти записався в волонтери?", "Чужої біди не буває", "Назустріч мрії"та багато інших.

Під девізом «Герої не вмирають» поіменно згадали тих воїнів, які віддали своє життя, зробили усе, щоб у нас було достойне майбутнє.

Також розповіли про мешканців району, які брали участь у антитерористичної операції. Серед них слід відзначити: хірурга Корнуса В., директора Солоницівського колегіуму Околічного І.Ф.

На захід були запрошені герої сучасності, чиї відважні серця довели, що вони є справжніми патріотами України: Ільченко Артур - боєць корпусу полку "Азов" та Лютий Дмитро - представник молодіжного крила цивільного корпусу полку "Азов". Дякуємо їм, адже їх силою, мужністю та витримкою пишається уся Україна. Напередодні великого свята Великодня вони отримали вироби із побажаннями міцного здоров'я, добра та миру.

В залі вирувала підтримка та справжній патріотизм нашої рідної неньки - України! Вихованці навчальних закладів вітали музичними композиціями всіх воїнів.

Висловлюємо щиру вдячність навчальним закладам за якісну підготовку до акції.

Кожного дня наші солдати залишаються у зоні ризику. І наша з вами головна мета подарувати їм як можна більше нашого піклування і підтримки.

Молюся за Тебе моя Україно, за кожного батька, за кожного сина
За кожную матір, за кожну дитину я Бога прошу - збережи Україну!

Тож давайте усі разом зігріємо серце воїна теплом своєї душі.

Источник: www.osvita-dergachi.edu.kh.ua


@ info@dergachi.com.ua