24.06.2019
Поиск по сайту:

Новости

Козачолопанський НВК - активні волонтери

08.04.2015

У цьому році ми приділяємо ще більшу роль волонтерству у шкільному житті, ніж раніше. Брали участь в усіх заходах, які були проведені не тільки в нашому селищі, а й в районі та області. І це нам вдавалося швидко, легко та вправно. Оскільки діти нашого НВК підійшли до цього серйозно та відповідально. У нас не залишилося жодної байдужої до людського горя дитини. Що мене й вражає… Це, дійсно, чудово, коли люди готові допомагати, навіть, незнайомим людям просто так, від душі, від серця.

Усі, напевно, знають про складний стан нашої країни і про людей, котрі намагаються зробити все для нашого мирного майбутнього – про солдатів АТО та прикордонників . Їм зараз складно, дуже складно. Тяжкі часи переживає наша Україна, український народ . Кожен з нас щодня намагається побачити «Новини» і переймається тими нещастями, що відбуваються в місцях, де йде стрілянина, де гинуть люди. Яку мужність мають ті воїни, що захищають нас . Адже у кожного є мама, жінка, діти, що хвилюються за життя рідної людини. Чи можемо ми стояти осторонь? І що ми можемо зробити, чим допомогти бійцям АТО? Тому наші учні на кожне свято відправляють листівки з привітаннями, словами подяки та з побажаннями щастя, миру й добра. Деякі малюють малюнки, зображуючи на них саме солдатів та прикордонників – відважних, мужніх, сильних воїнів. Також для наших захисників ми влаштовували виставки писанок, різдвяних та пасхальних, котрі потім відправляли їм, щоб вони, хоч разочок посміхнулись у тій тяжкій ситуацїі, у якій зараз перебувають. Ще збирали хоч і невеликі, та все ж кошти солдатам на бронежилети та інші засоби безпеки. А також макулатуру – 500 кілограмів. За кошти купили бронежилети.

Та головним, на мою думку, було виготовлення маскувальної сітки. У цьому брала участь уся школа. Ви не уявляєте скільки маленьких рученяток вплітало у ту велику сітку біленькі клаптики тканини, з розумінням того, що вони теж ро у життя солдатів, у життя народу, у життя країни. Кожен з них був ладен просто так залишатися після уроків аби допомогти зробити таку добру справу.

Та це не все. Є ще люди, котрі потребують допомоги - це постраждалі у Луганську та Донецьку. Їм просто зараз нічого їсти, нічого одягати, у дітей немає навіть іграшок. Тому ми вже декілька разів збирали іграшки, дитячий одяг (особливо взимку), їжу (намагалися збирати консервацію, оскільки вона може довше зберігатися).

Тому, хай панує мир на Землі! Хай зацвітають садки під гул бджілок! Хай дітки сплять у нічній тиші, а батьки просять Бога про щастя дітей, щоб вони ніколи не чули пострілів!

Сподіваємося на те, що наша школа зробила щасливими хоч декілька людей, дітей. І сто відсотків, що ми будемо продовжувати робити добрі справи, допомагати людям, брати участь у волонтерському русі. Бо очевидно - хто бажає допомагати людям , той для цього робитиме все можливе і неможливе.

Источник: www.osvita-dergachi.edu.kh.ua


@ info@dergachi.com.ua