25.06.2019
Поиск по сайту:

Новости

Відбувся звітний концерт «зразкового» аматорського колективу естрадно-спортивного танцю «Візаві»

07.04.2015

4 квітня у районному Будинку культури відбувся звітний концерт «зразкового» аматорського колективу естрадно-спортивного танцю «Візаві» Солоницівського дитячого клубу «Орлятко».

Велика глядацька зала була переповнена бажаючими насолодитися прекрасним танцем у виконанні 4-х різновікових груп колективу «Візаві». На звітний концерт було запрошено атестаційну комісію Департаменту культури і туризму Харківської облдержадміністрації. Поважна комісія по завершенні концерту привітала керівників та учасниць колективу за прекрасний виступ і рекомендувала колегії підтвердити звання «зразковий» колективу естрадного танцю «Візаві».

На звітному концерті був присутній голова районної ради Михайло Бушев. Керівник районної ради подякував колективу за прекрасний концерт, відзначивши високий рівень виступів «Візаві». Також Михайло Іванович подякував керівництву галузі культури району за високий розвиток аматорського мистецтва на Дергачівщині.Колектив працює з 1992 р., за цей час ставав переможцем Міжнародних, Всеукраїнських, обласних і районних конкурсів та фестивалів. Заснувала та очолює цей хореографічний колектив Олександра Летуча. З грудня 2011 року колектив носить звання «зразковий», яке підтверджував неодноразово.

Кожен виступ колективу приносить велику насолоду глядачам, бо хореографічні постановки зразкового аматорського колективу естрадно-спортивного танцю «Візаві» – це театральна вистава у виконанні справжніх артистів. Чуттєві проникливі, сюжетні, технічні – це танці колективу «Візаві», що залишаються у свідомості глядача.

Матеріал представлений за інформацією Дергачівського районного Будинку культури

Источник: www.rayrada.gov.ua


@ info@dergachi.com.ua