18.06.2019
Поиск по сайту:

Новости

Урочистості в Слатинському НВК

05.04.2015

03 квітня 2015 року в Слатинському НВК відбулося подвійне свято, адже в цей день урочисто відкрили музей історії школи та організували зустріч випускників різних поколінь. Особлива увага була зорієнтована на велике серце в фойє закладу, на якому були зображені фотокартки історії школи, калейдоскоп всіх подій.

"Моя чудова школа мати
Тебе не можна забувати.
І скільки нам судилось жити
Ми вічно будемо любить..."

Саме з таких ліричних рядків розпочалося справжнє дійство в актовій залі Слатинського НВК. "Школа смотрит светлыми глазами..." – рядки з пісні у виконанні хору педагогів згуртували всіх присутніх і налаштували на справжню атмосферу добра. З теплими словами до всіх звернувся начальник відділу освіти райдержадміністрації Сергій Крижний і побажав процвітати і йти тільки вперед. Слатинської селищний голова Олег Гура запевнив, що заходи такого формату стануть традиційними.

Зі сцени, звучали добрі слова в адресу педагогічного колективу від кандидата юридичних наук, доцента ХНУВС Гейди Ольги, сімейного подружжя Островерха Дмитра та Анни, вихованців Дергачівської музичної школи на чолі з Дмитром Богуславцем, учнів цього закладу.

Окрема увага була приділена меценатам, спонсорам. Кожен з них був відзначений подякою за неабиякий внесок в ремонт актового залу.

На святі були присутні випускники минулих років, які звернулися до педагогів зі словами щирої вдячності за те добре і вічне, що кожен з них вклад в їх виховання. Родзинкою заходу стало те, що в залі був присутній перший випуск 1975 року на чолі з класним керівником Свічкар Валентиною Михайлівною.

Источник: www.dergachirda.gov.ua


@ info@dergachi.com.ua