25.06.2019
Поиск по сайту:

Новости

Ряд важливих питань розглянула постійна комісія з гуманітарних питань, соціального захисту населення, питань засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями

04.04.2015

3 квітня провела засідання постійна комісія районної ради з гуманітарних питань, соціального захисту населення, питань засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями.

Члени комісії розглянули та рекомендували винести на розгляд пленарного засідання сесії районної ради такі питання:

1. Про надання згоди на виплату пільги на придбання твердого пічного побутового палива та скрапленого газу готівкою.
2. Про внесення доповнень до районної Програми розвитку освіти в Дергачівському районі на 2014-2018 роки, затвердженої рішенням ХХХІХ сесії районної ради VІ скликання від 17 грудня 2013 року.
3. Про погодження кандидатури на посаду директора Черкаськолозівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Дергачівської районної ради Харківської області, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області.
4. Про погодження кандидатури на посаді директора Дергачівської гімназії № 3 Дергачівської районної ради Харківської області, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області.
5. Про погодження кандидатури на посаді директора Русько-Лозівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний заклад» Дергачівської районної ради Харківської області, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області.
6. Про призначення головного редактора комунального підприємства «Вісті Дергачівщини» Дергачівської районної ради Харківської області, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області.
7. Про призначення директора комунального підприємства «Соціальна аптека Дергачівської районної ради», що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області.
8. Про затвердження норм витрат на проведення та участь у спортивних змаганнях, навчально-тренувальних зборах та нагородженні спортсменів.
9. Про лист головного лікаря КЗОЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Дерагчівського району» Кушнарьова Р.С. щодо введення в штатний розпис 1,0 посаду сімейного лікаря ЗПСМ та 2,0 посади сестри медичної ЗПСМ.

Источник: www.rayrada.gov.ua


@ info@dergachi.com.ua