24.06.2019
Поиск по сайту:

Новости

Зібралася на засідання постійна комісія з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, місцевого самоврядування та законності

03.04.2015

2 квітня відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, місцевого самоврядування та законності.Члени комісії розглянули та рекомендували винести на розгляд пленарного засідання сесії районної ради такі питання:

1. Про лист голови Дергачівської районної ради Бушева М.І. щодо ігнорування заступником голови Дергачівської районної державної адміністрації Каратаєвою К.Б. пленарних засідань сесії районної ради, на яких вона була доповідачем з багатьох питань.

2. Про звіт заступника голови Дергачівської районної державної адміністрації про виконання у 2014 році програм соціально-економічного та культурного розвитку Дергачівського району, рішень сесій районної ради із зазначених питань, якими опікується даний заступник голови райдержадміністрації, в межах делегованих районною радою повноважень.

3. Про звільнення директора комунального підприємства «Дергачівський районний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області.

Источник: www.rayrada.gov.ua


@ info@dergachi.com.ua