25.06.2019
Поиск по сайту:

Новости

Постійні комісії районної ради розпочали свою роботу

30.03.2015

27 березня 2015 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань спільної власності територіальних громад, будівництва, житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу. На порядку денному були питання:

1. Про ефективність використання спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міста Дергачівського району Харківської області.
2. Про призначення головного редактора комунального підприємства «Вісті Дергачівщини» Дергачівської районної ради Харківської області, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області.
3. Про призначення директора комунального підприємства «Соціальна аптека Дергачівської районної ради», що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області.
4. Про призначення начальника комунального підприємства «Бюро технічної інвентаризації Дергачівської районної ради», що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області.
5. Про погодження кандидатури на посаді директора Дергачівської гімназії № 3 Дергачівської районної ради Харківської області, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області.
6. Про погодження кандидатури на посаду директора Черкаськолозівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Дергачівської районної ради Харківської області, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області.
7. Про погодження кандидатури на посаді директора Русько-Лозівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний заклад» Дергачівської районної ради Харківської області, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області.
8. Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області споруди «Прибудова спортивної зали до будівлі школи за адресою: вул. Радянська, 32 в с. Великі Проходи Дергачівського району Харківської області».
9. Про звільнення директора комунального підприємства «Дергачівський районний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області.
10. Про надання згоди комунальному закладу охорони здоров’я районного територіального медичного об’єднання «Дергачівська центральна районна лікарня» на списання автомобілів ГАЗ2752, державний номер АХ8486АР, та АС G322141ШТД, державний номер АХ9433ВВ.
11. Про надання згоди комунальному закладу охорони здоров’я районного територіального медичного об’єднання «Дергачівська центральна районна лікарня» на передачу будівлі поліклінічного відділення з допоміжними спорудами, які знаходяться за адресою: Харківська область, село Руська Лозова, вул. Енгельса, 2, на баланс комунального закладу охорони здоров’я «Центр первинної медико-санітарної допомоги Дергачівського району».
12. Про надання згоди комунальному закладу охорони здоров’я районного територіального медичного об’єднання «Дергачівська центральна районна лікарня» на передачу в оренду комунальному закладу охорони здоров’я «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» частини нежитлового приміщення (гараж 1-4), розташованого за адресою: Харківська область, Дергачівський район, смт. Вільшани, вул. Куйбишева, 1.
13. Про надання згоди Харківському обласному комунальному підприємству «Дирекція розвитку інфраструктури території» на списання майна, згідно додатку.

За результатами вивчення і розгляду питань дана постійна комісія районної ради рекомендувала внести вищевказані питання на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради.

Источник: www.rayrada.gov.ua


@ info@dergachi.com.ua