25.06.2019
Поиск по сайту:

Новости

Відбулось спільне засідання колегії районної державної адміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району

25.03.2015

24 березня 2015 року в залі засідань Дергачівської районної державної адміністрації під головуванням голови районної державної адміністрації Політухи О.О. відбулось спільне засідання колегії районної державної адміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району з порядком денним:
1. Про підсумки економічного та соціального розвитку Дергачівського району за 2014 рік, завдання на 2015 рік.
2. В порядку контролю:
Про підсумки роботи зі зверненнями громадян за 2014 рік.
3. В порядку контролю:
Про хід виконання заходів Загальнодержавної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року у районі.
4. Про підсумки роботи щодо дотримання прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на виховання в сім'ї у районі.
Учасники колегії та зборів активу обговорили підсумки економічного та соціального розвитку Дергачівського району за 2014 рік та завдання на 2015 рік, підсумки роботи зі зверненнями громадян за 2014 рік, хід виконання заходів Загальнодержавної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року у районі, про підсумки роботи щодо дотримання прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на виховання в сім'ї у районі. Голова райдержадміністрації Політуха О.О. проінформував учасників зборів активу про хід виконання першочергових завдань соціально-економічного розвитку, які необхідно реалізувати в районі. Членами колегії за підсумками розгляду питань порядку денного прийняті відповідні рішення.

Источник: www.dergachirda.gov.ua


@ info@dergachi.com.ua