18.06.2019
Поиск по сайту:

Новости

Екскурсія ХНУВС

24.03.2015

У рамках роботи факультету початкової підготовки університету на громадських засадах учні Вільшанської ЗШ, Пересічанської ЗШ, Солоницівського колегіуму та Солоницівської гімназії №3 відвідали Харківський національний університет внутрішніх справ. Представники університету провели для майбутніх абітурієнтів екскурсію територією навчального закладу, ознайомили їх із навчальною базою. Школярі відвідали криміналістичний полігон, навчальний райвідділ міліції, тир, спортзал, кабінет педагогічної майстерності, центр гендерної освіти та музей університету.

Учні навчальних закладів розповіли, що отримали дуже багато позитивних емоцій від екскурсії університетом. У майбутньому багато з них планує вступати на факультет права та масових комунікацій.

Із юнаками та дівчатами поспілкувалися перший проректор Харківського національного університету внутрішніх справ Олександр Головко, декан факультету права та масових комунікацій Валерій Московець та заступник декана Сергій Загородній. Вони детально розповіли молоді про університет та відповіли на запитання.

Валерій Московець розповів, що факультетом початкової підготовки університету на громадських засадах взято під опіку двадцять чотири школи Дергачівського району: «Ми займаємося не тільки викладанням предметів, але і виховною, культурною роботою. Сподіваємося, що профорієнтація у такому новому форматі буде успішною», – зазначив Валерій Іванович.

Источник: www.osvita-dergachi.edu.kh.ua


@ info@dergachi.com.ua