24.06.2019
Поиск по сайту:

Новости

В Курязькій виховній колонії відкрито оновлену обідню залу для засуджених

19.03.2015

17 березня 2015 року в Курязькій виховній колонії ім. А.С. Макаренка за участю першого заступника голови райдержалдміністрації Інни Гаплєвської було відкрито оновлену обідню залу їдальні для засуджених, в якій протягом січня-лютого було зроблено капітальний ремонт.

Дизайн їдальні виконано у традиційному українському стилі: стіни розписані пейзажем старовинного українського села, місце роздачі та прийому посуду має вигляд вікон старовинної селянської хати, а місце для контрольної страви - старовинної печі, технологічне обладнання декороване під хлів для худоби та млин з вітряком. Крім того, виготовлено підвісну стелю з системою примусової вентиляції, а стіни приміщення обладнано керамічною плиткою. «Багато роботи з обладнання зали було зроблено руками вихованців установи. В той же час, до ремонтних робіт були залучені і інші установи області. Так, в Харківській виправній колонії (№43) було виготовлено меблі для обідньої зали, в Холодногірській ВК (№18) – зварені решітки для вікон видачі страв, а Дергачівська ВК (№109) надала спеціалістів з ремонту приміщень та художника», - повідомив начальник управління ДПтС України в Харківській області генерал-майор внутрішньої служби Олександр Крикушенко.

«В Курязькій виховній колонії імені А.С. Макаренка утримуються неповнолітні засуджені чоловічої статі, які відбувають покарання у вигляді позбавлення волі на певний строк. На сьогоднішній день в установі перебуває 98 вихованців», - повідомив начальник установи підполковник внутрішньої служби Іван Ткаченко.

Источник: www.dergachirda.gov.ua


@ info@dergachi.com.ua