25.06.2019
Поиск по сайту:

Новости

Представлення новопризначеного голови районної державної адміністрації Політухи Олександра Олександровича

17.03.2015

Відповідно до розпорядження Президента України № 257/2015-рп від 12 березня 2015 року, головою Дергачівської районної державної адміністрації Харківської області призначено Політуху Олександра Олександровича. 16 березня заступник голови Харківської облдержадміністрації Юлія Світлична представила активу Дергачівщини новопризначеного голову районної державної адміністрації Олександра Політуху.

У зборах адміністративно-господарського активу району взяли участь керівники обласних служб, голова районної ради, працівники апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації, депутати районної ради, сільські, селищні, міський голови, керівники закладів освіти, культури, охорони здоров'я, промислових та сільськогосподарських підприємств, комунальних установ, підприємці, керівники осередків політичних партій та громадських організацій району. «На Олександра Олександровича покладається велика відповідальність за район та його мешканців. Він зарекомендував себе вмілим керівником, своєрідним кризис-менеджером, який наразі необхідний Дергачівському району», - сказала Юлія Світлична У своїй промові Олександр Політуха подякував присутнім за підтримку та окреслив майбутній план дій та напрямки розвитку району, а також наголосив, що лише спільними зусиллями з місцевими органами влади і силовими структурами можливо покращити соціально-економічний клімат району.

Голову райдержадміністрації також привітали помічник народного депутата України Володимира Кацуби Анатолій Луханін та голова районної ради Михайло Бушев. Довідка. Олександр Політуха народився у м. Харків 04 вересня 1959 року. Закінчив Київське вище загальновійськове командне училище ім. М.В. Фрунзе. З 1992 року працював генеральним директором Акціонерного товариства «Українсько-Сибірського агентства з нерухомості». З 2000 року став директором з економіки ТОВ «Слобожанський Миловар». Далі працював директором фірми Дочірнього підприємства «Поліпрофіт», був головою наглядової ради ЗАТ «ХарМ» (Дергачівський район). До призначення його головою Дергачівської райдержадміністрації займав посаду голови наглядової ради, голови ТОВ «Слобожанський Миловар».

Источник: www.dergachirda.com.ua


@ info@dergachi.com.ua