24.06.2019
Поиск по сайту:

Новости

Cемінар з навчального предмету "Православна культура Слобожанщини"

13.03.2015

12.03.2015 р. на базі Дворічнокутянської ЗШ відбувся обласний постійно діючий науково-методичний семінар з навчального предмету "Православна культура Слобожанщини" за темою: "Науково-методичні та дидактичні засади формування національно-патріотичної та духовно збагаченої особистості учня на заняттях предмета".

Його учасники, а це учителі обласного педагогічного творчого клубу вчителів, які з 01.09.2010 р. впроваджують обласний пілотний проект "Православна культура Слобожанщини" та вчителі базових (опорних) у районах (містах) області ЗНЗ різних типів і форм власності, які навчають учнів 5-х - 10-х класів спеціальному/факультативному курсу "Православна культура Слобожанщини".

В роботі семінару взяли участь Татаринов М. В. завідувач центру методичної роботи з керівними кадрами КВНЗ "ХАНО". Він і відкрив цю творчу зустріч і головував під час проведення семінару.

До вчителів з вітальним словом звернувся Крижний С. Г. начальник відділу освіти Дергачівської райдержадміністрації, Токаренко І. В. Полівський сільський голова, Отець Михайло, настоятель Дворічнокутянського храму Різдва Пресвятої Богородиці, Пономаренко Л. М. директор Дворічнокутянської ЗШ.

В ході проведення семінару були розкриті особливості застосування нових нормативно-правових документів і науково-методичних рекомендацій з питань національно-патріотичного виховання учнів на уроках та позаурочний час; проведену на засадах дитиноцентризму показові заняття з групами вчителів, які навчають учнів 5-10 класів в Харкові та Харківській області предмету "Православна культура Слобожанщини".

Источник: www.osvita-dergachi.edu.kh.ua


@ info@dergachi.com.ua