24.06.2019
Поиск по сайту:

Новости

Засідання районного методичного об’єднання вчителів української мови та літератури

12.03.2015

11 березня 2015 року відбулось засідання районного методичного об’єднання вчителів української мови та літератури. Засідання було присвячене Шевченківським дням. Учні Безруківського НВК та їх вчителі Гужва В.А. та Гаврішкевич І.В. показали виховний захід «Свіча, запалена від серця (Шевченко – поет і художник)» під час якого учні проникливо читали поезії великого Кобзаря, інсценували рядки з поеми «Катерина», обговорювали репродукції відомих картин митця.

На високому науково-методичному рівні проведені уроки вчителів. Учителі району запозичили для себе ефективні форми роботи на уроках української мови (7 кл., «Узагальнення та систематизація знань з теми «Прислівник», учитель Гужва В.А.) та української літератури (10 кл., «Лісова пісня» Лесі Українки – шедевр української драматургії», учитель Гаврішкевич І.В.).

Актуальним було обговорення нового Положення про державну підсумкову атестацію учнів у системі загальної середньої освіти та Орієнтовних вимог до змісту атестаційних завдань з української мови та літератури у 9 та 11 класах (методист РМК Щербаченко Л.О.).

Источник: www.osvita-dergachi.edu.kh.ua


@ info@dergachi.com.ua