24.06.2019
Поиск по сайту:

Новости

Дергачівщина відзначає 201-шу річницю від Дня народження Тараса Шевченка

06.03.2015

В історії та культурі кожного народу є особистості, пам'ять про які не підвладна часу. Вона завжди зберігається у серцях людей і передається з покоління у покоління.

Однією з таких особистостей в історії нашого народу є Тарас Григорович Шевченко.
Тарас Шевченко - знакова особистість для всієї Української держави, він людина, яка мріяла про те, щоб народ України жив у єдиній незалежній державі, у мирі і злагоді.

Цьогоріч 9 березня Україна відзначатиме 201-шу річницю від Дня народження Великого Кобзаря.
З нагоди пам'ятної дати 6 березня на площі Перемоги у м. Дергачі відбувся урочистий мітинг.

Участь у заході взяли голова районної ради Михайло Бушев, заступник голови районної ради Вячеслав Желтобрюх, перший заступник голови райдержадміністрації Інна Гаплєвська, помічник народного депутата України Володимира Кацуби Анатолій Луханін, Дергачівський міський голова Олександр Лисицький, працівники виконавчого апарату районної ради та апарату районної державної адміністрації.Засвідчивши свою глибоку повагу, учасники заходу поклали квіти до пам'ятника великого генія українського народу.

Крім того у загальноосвітніх навчальних закладах проводяться тематичні уроки, де учні детально знайомляться з життєвим та творчим шляхом Шевченка, а в бібліотечних закладах району - відповідні тематичні виставки.

Источник: www.rayrada.gov.ua


@ info@dergachi.com.ua