24.06.2019
Поиск по сайту:

Новости

Районний етап гри "Що? Де? Коли?"

05.03.2015

4 березня Будинком дитячої та юнацької творчості Дергачівської районної ради Харківської області у приміщенні районного відділу освіти було проведено відбірковий етап Чемпіонату Дергачівського району з гри «Що?Де?Коли?» серед учнівської молоді.

Цьогорічними учасниками чемпіонату стали: Солоницівський колегіум, Подвірський НВК, Солоницівська ЗШ № 2, Ветеринарний НВК, Солоницівська гімназія № 3, Русько-Лозівський НВК, Дергачівський НВК ЗШ-ДШ, Малоданилівський ліцей, Козачолопанський НВК, Дергачівський ліцей № 2 та Дергачівська гімназія № 3.

Боротьба за звання найрозумніших була цікавою і наполегливою. Те, що у чемпіонаті беруть участь найерудованіші та найкращі учні району відмітив і начальник Відділу освіти Крижний С.Г, який привітав учасників і побажав успіхів і перемоги!

Підтримати учасників прийшли і їх молодші друзі, вихованці вокального гуртка Будинку дитячої та юнацької творчості, а саме Пилипенко Михайло, Заїка Поліна, Броневецький Дмитро, Блоцька Ірина та Соляник Богдан. Вихованці розважили учасників чудовими піснями на початку змагань та під час хвилюючого підрахунку голосів членами поважного журі, під головуванням Директор Будинку дитячої та юнацької творчості Т.І. Однокозової.

За результатами двох відбіркових етапів найбільшу кількість балів набрали дві команди. У першому етапі – Русько-Лозівський НВК, та у другому етапі – Козачолопанський НВК. Надалі одна із цих команд буде захищати честь району у обласному етапі чемпіонату з гри «Що?Де?Коли?» серед учнівської молоді у м. Харків.

Источник: www.osvita-dergachi.edu.kh.ua


@ info@dergachi.com.ua