24.06.2019
Поиск по сайту:

Новости

Відкритий чемпіонат Харківської області з швидких шахів

26.02.2015

21-22 лютого 2015 року у Харкові на базі КЗ "КДЮСШ №5" відбувся відкритий чемпіонат Харківської області з швидких шахів 2015 року.

Як і завжди на подібних обласних змаганнях, Дергачівський район мав представницьку делегацію. Цього разу згідно стартового списку – 8 шахістів із 52 учасників.

Регламент змагань передбачав 9 турів за швейцарською системою із контролем часу 10 хвилин із додаванням 10 секунд на кожен хід. Відмітимо, що саме такий контроль часу застосовується на відповідних чемпіонатах України.

За результатами змагань перемогу отримав наш земляк, міжнародний гросмейстер Ельдар Гасанов (с. Черкаська Лозова), набравши 8 очок із 9 можливих та випередивши другого призера на 1,5 очка. Також дуже приємним сюрпризом став виступ Ігоря Кобзаря (м. Дергачі), який зміг у такому сильному складі набрати 5,5 очок та посісти 12 місце. Ну і вже традиційно для турнірів на Харківщини перше місце серед ветеранів – у мешканця Солоницівки, досвідченого кандидата в майстри спорту Григорія Варченка.

Вітаємо нашого лідера Ельдара Гасанова та всіх шахістів району із вдалим виступом, бажаємо міцного здоров'я та запрошуємо до нових стартів за шахівницями!

Источник: www.dergachirda.gov.ua


@ info@dergachi.com.ua