18.06.2019
Поиск по сайту:

Новости

У Слатине вшанували воїнів-інтернаціоналістів

18.02.2015

15 лютого у Слатинському НВК відбувся урочистий захід присвячений 26-річниці виведення радянських військ з Афганістану.

У переповненому актовому залі героїв-інтернаціоналістів привітали селищний голова Олег Гура, голова місцевої ветеранської організації Володимир Кононенко, голова Слатинської організації «Союз Чорнобиль Україна» Віктор Молчанов та інші. А голова правління Дергачівської спілки ветеранів Афганістану Олександр Кузьменко нагородив героїв почесними відзнаками та вручив від імені народного депутата України Володимира Кацуби медалі «Патріот України».

Після офіційної частини для присутніх виступили талановиті школярі та підопічні місцевого клубу. Директор Слатинського НВК Наталія Скрипка усіма силами підтримує та заохочує долучення школярів до проведення таких заходів. І традиційно, вже 5-й рік поспіль, на такі урочистості запрошують артистів з інших міст. Так, цього разу тут виступив ансамбль «Восток» з Новомосковська Дніпропетровської області. Учасники цього колективу, які гастролюють країнами колишнього Радянського Союзу, не оминули увагою і Дергачівщину. До речі, його солісти також брали участь у бойових діях в Афганістані.

Про діяльність місцевого ветеранського осередку воїнів-інтернаціоналістів та дещо про особисте ми запитали в одного з організаторів цієї зустрічі учасника бойових дій в Афганістані,мешканця селища Слатине Андрія Кононенка.

Источник: www.wistidergachiw.org.ua


@ info@dergachi.com.ua