24.06.2019
Поиск по сайту:

Новости

Голова районної ради Михайло Бушев взяв участь у роботі регіонального семінару

21.02.2015

18 лютого голова районної ради Михайло Бушев взяв участь у регіональному семінарі «Проекти в галузі SMART енергетичних рішень міст і сільських громад», що проводився Регіональним центром міжнародних проектів і програм.

Метою зустрічі було представлення рекомендацій та «історій успіху» щодо реалізації проектів та ініціатив в галузі енергоефективності та енергозбереження в регіоні, ознайомлення учасників з новими проектами та програмами у галузі енергоефективності.

Учасниками семінару були представники Харківської обласної державної адміністрації, Харківської міської ради, товариства GIZ «Програма Fit for Partnership with Germany» (Німеччина) у галузі енергоефективності, альтернативної енергетики та сільського господарства, проекту «Підвищення енергетичної ефективності та стимулювання використання відновлювальних джерел енергії в агро-харчовій промисловості та інших малих та середніх підприємств в Україні», Глобального екологічного фонду (ГЕФ) та Агенства ООН з промислового розвитку (ЮНІДО).Ключовим спікером заходу виступив Ендрю Вогт, директор Офісу Міністерства енергетики США.

В рамках семінару презентовано сучасні проекти із створення енергоефективних сільських громад та термомодернізації багатоповерхових житлових будинків.

Голова Дергачівської районної ради М. Бушев представив учасникам семінару доповідь щодо перспективних проектів з енергозбереження та енергоефективності на території Дергачівського району.

Источник: www.rayrada.gov.ua


@ info@dergachi.com.ua