21.06.2019
Поиск по сайту:

Новости

Відбувся звітний концерт на підтвердження почесного звання «зразковий» вокального ансамблю «Смайл – s».

15.02.2015

13 лютого 2015 року в Дергачівському районному Будиноку культури відбувся звітний концерт   вокального ансамблю «Смайл-S» на підтвердження звання  «зразковий» аматорський колектив.
Такі заходи мають велике значення, адже саме ці флагмани творчості і є, так би мовити, обличчям Дергачівського району. Подібна атестація проводиться раз на три роки і стимулює колектив зі званням удосконалювати свою майстерність та підвищувати художній рівень виконання творів. За три роки учасники повинні поновити свій репертуар, приймати участь в конкурсах та фестивалях всіх рівнів показуючи високий результат, так як в атестаційній комісії завжди працюють люди дуже серйозні і компетентні.

Ансамбль «Смайл-S»Дергачівського районного Будинку культури не зважаючи на молодий вік володіє серйозним творчим досвідом і має у своєму арсеналі багато гідних і заслужених нагород, тому і цього разу до своїх виступів учасники підготувалися дуже старанно і відповідально. Біля двох годин творчий колектив звітував перед атестаційною комісією підтвердивши гучною театралізованою концертною програмою, що гідний носити високе звання «зразкового» аматорського колективу.
Для всіх глядачів, присутніх у залі, концерт з назвою «Ветер перемен» став ще однією чудовою нагодою доторкнутися до прекрасного і переконатися, наскільки багатий талантами наш край.
Ансамбль «Смайл-S» є колективом-супутником «народного» аматорського  вокального ансамблю «Квітка».

Здобутки «зразкового» вокального ансамблю «Смайл-S» за останні роки:

2011 рік  - лауреати 1 премії Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Об'єднаймо дітей мистецтвом» м. Кіровоград;

2012 рік - лауреати 1 премії всеукраїнського конкурсу «Родник талантов» м. Харків;

2012-2013р. лауреати 1 премії Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «На хвилях Євпаторії» АРК м. Євпаторія.

2013р. - учасники міжнародного фестивалю мистецтв «Зорі над Дніпром» м. Рогачев, республіка Білорусь.

2013р.- лауреати першої премії Міжнародного фестивалю-конкурсу «GrandMusicFest» м. Харків;

2014р. - лауреати першої премії міжнародного фестивалю-конкурсу «Співограй» м. Харків;

Репертуар колективу нараховує близько 40 пісень, ансамбль виконує пісні українською, російською та англійською мовами.

Щорічно колектив бере участь в концертах, конкурсах, культурно-мистецьких акціях, концертних програмах. Не дивлячись на велику зайнятість дівчат, вони з величезним бажанням відвідують різні заходи,відзначають дні народження і не проходять повз значущих подій членів колективу і керівників. Протягом років колектив став міцною творчою сім'єю.
З кожним роком зростає виконавська майстерність, сценічна культура, професіоналізм, що сприяє естетичному вихованню учасників ансамблю.
Репетиції, концерти, поїздки на фестивалі, знов у виступи, і репетиції, репетиції, репетиції. Ось таке творче життя яким вони пишаються!

Источник: www.dergachirda.gov.ua


@ info@dergachi.com.ua