18.06.2019
Поиск по сайту:

Новости

«Лютневі події, які змінили наше життя…»

19.02.2015

19 лютого 2015 року в Дергачівському районному Будинку культури відбувся тематичний захід-реквієм «Лютневі події, які змінили наше життя...».

До початку заходу глядачі мали змогу познайомитися з тематичною експозицією «Пам'яті Небесної сотні присвячується» в виставковій залі Будинку культури.

У заході взяли участь керівництво районної державної адміністрації, районної ради, депутатський корпус, представники органів місцевого самоврядування, громадських організацій, політичних партій, районних служб та молодь.

Сцена нагадувала фрагмент барикад, які були на Майдані минулого року. Реквієм починався з відео прологу, в якому розповідалося про події лютого 2014 року, що розділили історію України на «до майдану» і «після». Лейтмотивом заходу стала теза про те, що ми не маємо права забути героїв, які показали нам новий рівень свідомості, гідності і свободи.

Не переводячи подиху глядачі слідкували за сценою, де розгорталося дійство, що передавало емоції жертовності і сподівання на краще майбутнє, які царили на Майдані. Саме такі почуття прекрасно втілили пісня «Тумани» у виконанні зразкового вокального ансамбль «Візерунок», хореографічна композиція зі свічками зразкового хореографічного колективу «Капітошки» та пісня «Ave Maria» вокального ансамблю «СмайлS».

Ілля Сазонов та Софія Карпова в літературно-музичній композиції за віршами Ліни Костенко «Біла симфонія снігу...» показали нам інший Майдан, де молодь знаходила своє кохання, де створювалися сім'ї, де любов перемагала смерть.

Пройшов рік. Ми ніколи не забудемо лютневі події, які змінили наше життя. Майдан став поштовхом до змін на різних щаблях життя українського суспільства. Віримо, що саме ці зрушення стануть поштовхом до побудови нової України. Саме на такій ноті було завершено захід. Виступи зразкового вокального ансамблю «СмайлS» з піснею «Не отнимайте сонце у детей», хору Дергачівської дитячої музичної школи «Два голуби» та музично-хореографічною композицією «Молитва за Україну» за участю театру танцю «Слов'янське коло» та Дмитра Островерха гарно втілили нашу віру у світле майбутнє України.

Источник: www.dergachirda.com.ua


@ info@dergachi.com.ua