18.06.2019
Поиск по сайту:

Новости

«Організаційно-методичний супровід дослідно-експериментальної роботи»

15.02.2015

12.02.2015 р. на базі Козачолопанського НВК КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» був проведений тематичний семінар з теми: «Організаційно-методичний супровід дослідно-експериментальної роботи» для заступників директорів з навчально-виховної роботи, в якому взяли участь 23 навчальних заклади району.

На семінар не з'явилися навчальні заклади:

- Руськолозівський НВК (директор Давидова Н. А.)

- Протопопівський НВК (директор Ляшенко Л. Л.)

- Солоницівський НВК «Перлина» (Клименова Л. В.)

За мету було поставлено : стимулювання і підтримка впровадження освітніх інновацій у навчальних закладах Дергачівського району шляхом залучення до дослідно-експериментальної роботи регіонального рівня.

Керівники семінару, а це Ставицький Сергій Борисович, завідувач Центру інноваційного розвитку освіти КВНЗ «ХАНО», Большукіна А. В., методист Центру інноваційного розвитку КВНЗ «ХАНО»:

- Ознайомили учасників семінару з нормативно-правовими та методологічними вимогами до організації та управління дослідно-експериментальною діяльністю навчальних закладів як складовою інноваційної педагогічної діяльності.

- Розкрили організаційно-методичні засади здійснення інноваційної діяльності та формування готовності педагогічних колективів до реалізації експериментів регіонального рівня.

- Визначили шляхи поліпшення рівня освітньої інноватики в навчальних закладах Дергачівського району.

Під час практичного блоку присутні мали можливість взяти участь в інтерактивній освітній рольовій грі «Сучасний інноваційний урок».

Директор Козачолопанського НВК Дударєва Т. О. ознайомила присутніх з навчальним закладом, його здобутками, виокреслила пріоритетні напрямки роботи закладу.

Відкрив семінар начальник відділу освіти С. Г. Крижний.

Источник: www.osvita-dergachi.edu.kh.ua


@ info@dergachi.com.ua