25.06.2019
Поиск по сайту:

Новости

Дергачівці відзначили 26-ту річницю виведення радянських військ з Афганістану

16.02.2015

15 лютого - День виведення радянських військ з Афганістану. Четверть століття пройшло з того моменту, коли останній солдат покинув землю цієї ісламської республіки, проте час не здатен викреслити з пам'яті події тієї страшної війни.

13 лютого на алеї Слави біля Дергачівської гімназії № 3 відбулася акція, приурочена до цієї дати.

Згадати цю подію і вшанувати пам'ять полеглих героїв-афганців прийшли голова районної ради Михайло Бушев та його заступник Вячеслав Желтобрюх, перший заступник голови районної державної адміністрації Інна Гаплєвська, помічник народного депутата України Володимира Кацуби Анатолій Луханін, Дергачівський міський голова Олександр Лисицький, голова районної організації ветеранів Афганістану Олександр Кузьменко, керівники установ та організацій району, воїни-інтернаціоналісти - безпосередні учасники бойових дій та громадськість міста.Учасники поклали квіти до пам'ятного знаку загиблим в Афганістані.

По завершенні заходу заступник голови районної ради В.Желтобрюх, Дергачівський міський голова О.Лисицький та голова районної організації ветеранів Афганістану Олександр Кузьменко відвідали родину Сербіних, чий син загинув на афганській війні, та вручили батькові героя продуктовий набір та грошову допомогу від громади міста.

Источник: www.rayrada.gov.ua


@ info@dergachi.com.ua