25.06.2019
Поиск по сайту:

Новости

Струнами душі до шедеврів світового мистецтва

14.02.2015

12 лютого 2015 року засідання інтегрованого РМО було проведено у стінах Харківського художнього музею.

Ірина Миколаївна Сіділова, завідуюча відділом наукової пропаганди, розповіла історію створення музею, про його повоєнне відновлення, про кількість (понад 23 тисячі) експонатів та їх різноманітність (живопис, графіка, скульптура, предмети декоративно-прикладного мистецтва), провела екскурсії на теми: «Види та жанри образотворчого мистецтва», «Шляхами Васильківського: погляд крізь віки».

Прокатова Тетяна Юхимівна, завідуюча відділом зарубіжного мистецтва, познайомила із творами експозиції «Українське та російське мистецтво ХVI - поч. XX століття», розкрила характерні тенденції розвитку образотворчого мистецтва Західної Європи, представивши унікальну колекцію творів майстрів Італії, Голландії, Франції, Німеччини, Австрії.

Також в ході засідання-екскурсії були надані поради та рекомендації щодо вивчення окремих тем навчальної програми предметів художньо-естетичного циклу на базі Харківського художнього музею.

Усі вчителі безмежно вдячні керівнику РМО та організаторам екскурсії за можливість доторкнутися струнами душі до шедеврів світового мистецтва.

Источник: www.osvita-dergachi.edu.kh.ua


@ info@dergachi.com.ua