18.06.2019
Поиск по сайту:

Новости

"Відкриття факультету початкової підготовки Харківського національного університету внутрішніх справ"

07.02.2015

05.02.2015 р. в Дергачівській гімназії №3 відбувся захід "Відкриття факультету початкової підготовки Харківського національного університету внутрішніх справ", в якому взяли участь представники професорсько-викладацького складу університету, представники відділу освіти, вчителі та учні 10-11 класів Дергачівського НВК "ЗШ-ДЗ", Дергачівського ліцею №2, Дергачівської гімназії №3. На відкритті були присутні почесні гості: Бандурка Олександр Маркович - засновник ХНУВС, Московець Валерій Іванович – декан факультету права та масових комунікацій ХНУВС, Синєгубов Олег Васильович – заступник декана з навчально-методичної роботи факультету права та масових комунікацій ХНУВС, Крижний Сергій Григорович – начальник відділу освіти Дергачівської РДА.

Розгляд основних позицій стосувався правил вступу до університету, основних прав та обов’язків громадян, правової відповідальності. Учні та вчителі мали змогу задати питання щодо вступу до університету, орієнтирів професії правоохоронця.

Ми сподіваємося, що діяльність такого факультету надасть можливість посилити профільне навчання, залучати науково-педагогічний склад університету для роботи з обдарованою молоддю, викладання правознавства та факультативів правової спрямованості, а також проведення виховних бесід з питань впровадження сучасного законодавства.

Источник: www.osvita-dergachi.edu.kh.ua


@ info@dergachi.com.ua