25.06.2019
Поиск по сайту:

Новости

04 лютого 2015 року на базі відділу освіти відбулася розширена колегія відділу освіти

05.02.2015

04 лютого 2015 року на базі відділу освіти відбулася розширена колегія відділу освіти. В ній взяли участьБайназарова Олена Олександрівна – начальник управління освіти і науки Департаменту; Кононенко Олена Євгенівна – начальник відділу нормативності та якості освіти управління освіти і науки Департаменту; Івченко Тетяна Василівна – головний спеціаліст відділу нормативності та якості освіти управління освіти і науки Департаменту. Олена Олександрівна повідомила присутніх що в період з 09.12.2014 по 23.12.2014 здійснено вивчення стану роботи відділу освіти, дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів району.

За результатами перевірки Олена Євгенівна Кононенко познайомила присутніх з довідкою про результати комплексного вивчення стану роботи відділу освіти Дергачівської районної державної адміністрації з питань реалізації державної політики у сфері дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти.

Комісія Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації визнає роботу відділу освіти Дергачівської районної державної адміністрації з питань реалізації державної політики у сфері дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти на достатньому рівні (К – 0,78).

В обговоренні виступили директор Солоницівського колегіуму І.Ф.Околічний та директор Малоданилівського ліцею Катасонова С.П.

Источник: www.osvita-dergachi.edu.kh.ua


@ info@dergachi.com.ua