25.06.2019
Поиск по сайту:

Новости

Керівники органів місцевого самоврядування поговорили про сучасні особливості цивільного захисту населення

31.01.2015

Сьогодні голова районної ради Михайло Бушев та перший заступник голови райдержадміністрації Інна Гаплєвська провели робочу нараду з керівниками органів місцевого самоврядування.

З доповідями виступили завідувач сектору цивільного захисту райдержадміністрації Микола Древаль та начальник управління організації запобігання надзвичайним ситуаціям та заходів цивільного захисту у Дергачівському районі Головного управління ДСНС України у Харківській області Романа Соляника.Посадовці у своїх доповідях звернули увагу сільських, селищних, міського голів на особливостях цивільного захисту населення у сучасних умовах, а також наголосили на необхідності активізації роботи щодо облаштування та приведення в належний стан захисних споруд, які знаходяться на території населених пунктів району.

Голова районної ради Михайло Бушев ознайомив присутніх з матеріалами засідання обласного оперативного штабу щодо забезпечення безпеки громадян і захисту об'єктів інфраструктури, в якому особисто брав участь 27 січня поточного року.

Зокрема керівник районної ради підкреслив, що саме до відання сільських, селищних та міської рад належать повноваження щодо облаштування захисних споруд, оскільки вони є балансоутримувачами цих споруд.

Разом з тим, М.Бушев розповів, що в усіх районах Харківщини продовжується робота, у рамках якої мобілізуються кошти на потреби Збройних Сил України та вимушених переселенців і кожен охочий може долучитися до цієї роботи.

Насамкінець, очільник районної ради наголосив, що під час засідання обласного штабу оперативного штабу щодо забезпечення безпеки громадян і захисту об'єктів інфраструктури обласним керівництвом було поставлене завдання об'єднати зусилля представницької, виконавчої влади, правоохоронців та військових та діяти як єдиний механізм.

Источник: www.rayrada.gov.ua


@ info@dergachi.com.ua