25.06.2019
Поиск по сайту:

Новости

Зібралася на засідання постійна комісія з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, місцевого самоврядування та законності

31.01.2015

29 січня відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, місцевого самоврядування та законності.

Зібралася на засідання постійна комісія з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, місцевого самоврядування та законностіПід час засідання члени комісії детально розглянули та ухвалили питання щодо затвердження районної Програми соціально-економічного та культурного розвитку регіону (заходи по призову молоді) Дергачівсько-Золочівського об’єднаного районного військового комісаріату на 2015 рік.

За словами голови постійної комісії Валерія Московця, в нинішніх суспільно-політичних умовах прийняття цієї районної Програми та фінансування її заходів є вкрай важливим.Крім того, члени комісії рекомендували внести на розгляд пленарного засідання чергової сесії питання щодо надання дозволу комунальному підприємству «Берізка» на укладання мирової угоди та про лист щодо доцільності перебування на посаді директора КП «Дергачівський районний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» В. Губіна.

Источник: www.rayrada.gov.ua


@ info@dergachi.com.ua