18.07.2019
Поиск по сайту:

Новости

Відбулося засідання постійної комісії з питань спільної власності територіальних громад, будівництва, житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу

24.01.2015

23 січня також провели засідання члени постійної комісії районної ради з питань спільної власності територіальних громад, будівництва, житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу.У ході засідання члени комісії детально вивчили та рекомендували винести на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради такі питання.

1. Про надання згоди на укладання контракту з головним лікарем комунального закладу охорони здоров'я районного територіального медичного об'єднання «Дергачівська центральна районна лікарня».
2. Про надання згоди на укладання контракту з головним лікарем комунального закладу охорони здоров'я «Центр первинної медико-санітарної допомоги Дергачівського району».
3. Про надання згоди на укладання контракту з директором комунальної установи «Дергачівський районний Будинок культури».
4. Про надання згоди на укладання контракту з директором Дергачівської дитячої музичної школи Дергачівської районної ради Харківської області.
5. Про надання згоди на укладання контракту з директором Малоданилівської дитячої музичної школи імені Гната Хоткевича Дергачівської районної ради Харківської області.
6. Про погодження кандидатури на посаду директора Протопопівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний заклад» Дергачівської районної ради Харківської області.
7. Про погодження кандидатури на посаду директора Великопроходівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний заклад» Дергачівської районної ради Харківської області.
8. Про погодження кандидатури на посаду директора Солоницівського колегіуму Дергачівської районної ради Харківської області.
9. Про надання згоди на укладання контракту з директором комунального підприємства «Постачальник послуг» Дергачівської районної ради Харківської області.
10. Про звіт директора комунального підприємства «Постачальник послуг» Дергачівської районної ради Харківської області, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області, за 2014 рік.
11. Про звіт начальника комунального підприємства «Бюро технічної інвентаризації Дергачівської районної ради», що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області, за період - лютий 2014 року по даний час.
12. Про звіт виконуючого обов'язки директора комунального підприємства «Архітектурне бюро» Дергачівського району, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області, за 2014 рік.
13. Про внесення змін до рішення ХLІ сесії районної ради VІ скликання від 24 січня 2014 року № 776-7 «Про надання згоди комунальному підприємству «Постачальник послуг» Дергачівської районної ради Харківської області на передачу в оренду частини нежитлового приміщення управлінню агропромислового розвитку Дергачівської районної державної адміністрації, розташованого за адресою: Харківська область, м. Дергачі,пл. Перемоги, 2» (зменшити на 20,4 м2 ).
14. Про надання згоди комунальному закладу охорони здоров'я «Центр первинної медико-санітарної допомоги Дергачівського району» на передачу в оренду, на конкурсних засадах, частини нежитлового приміщення будівлі (В-1), розташованої за адресою: Харківська область, Дергачівський район, м. Дергачі, вул. 1 Травня, 25, для розміщення кабінету УЗД (площа 20,0 м2 ).
15. Про надання згоди комунальному підприємству «Постачальник послуг» Дергачівської районної ради Харківської області на передачу в оренду, на конкурсних засадах, теплові мережі, які розташовані за адресою: Харківська область, Дергачівський район, смт. Прудянка, площа Леніна, 3.

Источник: www.rayrada.gov.ua


@ info@dergachi.com.ua