25.06.2019
Поиск по сайту:

Новости

Розпочали роботу постійні комісії районної ради

23.01.2015

Сьогодні зібралася на засідання постійна комісія районної ради з гуманітарних питань, соціального захисту населення, питань засобів масової інформації та зв'язків з громадськими організаціями.

У ході засідання членами комісії були розглянуті такі питання.

1. Про надання згоди на укладання контракту з головним лікарем комунального закладу охорони здоров'я районного територіального медичного об'єднання «Дергачівська центральна районна лікарня».
2. Про надання згоди на укладання контракту з головним лікарем комунального закладу охорони здоров'я «Центр первинної медико-санітарної допомоги Дергачівського району».
3. Про надання згоди на укладання контракту з директором комунальної установи «Дергачівський районний Будинок культури».
4. Про надання згоди на укладання контракту з директором Дергачівської дитячої музичної школи Дергачівської районної ради Харківської області.
5. Про надання згоди на укладання контракту з директором Малоданилівської дитячої музичної школи імені Гната Хоткевича Дергачівської районної ради Харківської області.
6. Про погодження кандидатури на посаду директора Протопопівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний заклад» Дергачівської районної ради Харківської області.
7. Про погодження кандидатури на посаду директора Великопроходівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний заклад» Дергачівської районної ради Харківської області.
8. Про погодження кандидатури на посаду директора Солоницівського колегіуму Дергачівської районної ради Харківської області.
9. Про хід виконання у 2014 році районної Програми «Здоров'я Дергачівщини» на 2014-2015 роки (нова редакція).
10. Про хід виконання у 2014 році районної Програми розвитку фізичної культури і спорту, молодіжних ініціатив та формування здорового способу життя в Дергачівському районі на 2014-2018 роки.
11. Про звіт головного лікаря комунального закладу охорони здоров'я «Центр первинної медико-санітарної допомоги Дергачівського району», що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області, за період - лютий 2014 року по даний час.
12. Про звіт головного редактора комунального підприємства «Вісті Дергачівщини» Дергачівської районної ради Харківської області, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області, за 2014 рік.
13. Про звіт директора комунального підприємства «Соціальна аптека Дергачівської районної ради», що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області, за 2014 рік.

За результатами розгляду було рекомендовано винести зазначені вище питання на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради.

Источник: www.rayrada.gov.ua


@ info@dergachi.com.ua