21.06.2019
Поиск по сайту:

Новости

Новації податкового законодавства розглянули на апаратній нараді

21.01.2015

20 січня у залі засідань районної ради відбулася перша у 2015 році апаратна нарада з сільськими, селищними, міським головами, яку провели голова районної ради Михайло Бушев та перший заступник голови райдержадміністрації Інна Гаплєвська.

У ході наради було розглянуто питання щодо останніх змін у податковому та бюджетному законодавстві. Про місцеві податки і збори та особливості їх адміністрування доповіла начальник управління доходів і зборів з фізичних осіб Дергачівської об’єднаної державної податкової інспекції Людмила Лучша.

Крім того було розглянуте питання щодо четвертої хвилі мобілізації, яка нині стартує в державі. Про підготовку заходів з мобілізації в районі доповіли співробітники Дергачівсько-Золочівського об’єднаного районного військового комісаріату. Фахівці комісаріату розповіли про загальні особливості та обсяги поточної хвилі мобілізації.

Начальник відділу житлово-комунального господарства райдержадміністрації Тетяна Катречко доповіла присутнім інформацію про необхідність розроблення економічно – обґрунтованих тарифів на житлово-комунальні послуги та отримання дозвільної документації на здійснення ліцензійних видів діяльності.

З інформацією до керівників органів місцевого самоврядування виступив заступник голови районної ради Вячеслав Желтобрюх, який наголосив на необхідності продовження роботи щодо пошуку експонатів для музею місцевого самоврядування, який планується створити на Харківщині, а також розповів про початок обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє».

В. Желтобрюх запропонував активізувати роботу щодо участі у цьому конкурсі, підкресливши, що участь у ньому є дієвим механізмом залучення громадами позабюджетних коштів для розвитку територій.

Источник: www.rayrada.gov.ua


@ info@dergachi.com.ua