21.06.2019
Поиск по сайту:

Новости

Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене»

20.01.2015

всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене»Сектором у справах молоді та спорту районної державної адміністрації за підтримки Департаменту у справах молоді та спорту облдержадміністрації у 2014 року була реалізована Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене». В рамках акції спільно із Дергачіським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, службою у справах дітей районної державної адміністрації, сектором кримінальної міліції у справах дітей Дергачівського РВ ГУМВС України в Харківській області, відділом освіти районної державної адміністрації, представниками Дергачівської районної громадської молодіжної організації «Нове покоління Дергачівщини» організовано семінари, круглі столи, тренінги із пропаганди здорового способу життя. Проведені профілактичні рейди по торгівельним точках Дергачівського району з метою виявлення продажу алкогольних напоїв неповнолітнім.

Представниками кримінальної міліції у справах дітей Дергачівського РВ ГУМВС України в Харківській області з власниками та продавцями торгових закладів району були проведені інформаційні бесіди про відповідальність за порушення законодавства України щодо продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв, пива та тютюнових виробів неповнолітнім.

В рамках акції сектором у справах молоді та спорту районної державної адміністрації спільно із активістами Дергачівської районної громадської молодіжної організації «Нове покоління Дергачівщини» організовано прибирання парків відпочинку у місті Дергачі. Також, проведено ФЛЕШМОБ за здоровий спосіб життя «Україна єдина».

За активну участь у проведені Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» у 2014 році та за вагомий внесок у реалізацію заходів із підтримки та пропаганди здорового способу життя в Харківській області сектор у справах молоді та спорту районної державної адміністрації було нагороджено грамотою Департаменту у справах молоді та спорту облдержадміністрації.

Источник: www.dergachirda.com.ua


@ info@dergachi.com.ua