25.06.2019
Поиск по сайту:

Новости

Про скликання ХLVІІІ сесії районної ради VІ скликання

15.01.2015

Про скликання ХLVІІІ сесії районної ради VІ скликання

 

 

Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту роботи районної ради VІ скликання:

І. Скликати ХLVІІІ сесію районної ради VІ скликання з 23 січня 2015 року.

ІІ. Провести пленарне засідання ХLVІІІ сесії районної ради VІ скликання 24 лютого 2015 року о 10.00 годині в залі засідань районної ради (м. Дергачі, пл. Перемоги, 5).

На розгляд сесії винести такі питання:

1. Інформація прокуратури Дергачівського району про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності на території Дергачівського району Харківської області.

2. Інформація районного відділу Головного управління МВС України в Харківській області про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Дергачівського району.

3. Про затвердження районної Програми соціально-економічного та культурного розвитку регіону (заходи по призову молоді) Дергачівсько-Золочівського об'єднаного районного військового комісаріату на 2015 рік.

4. Про реалізацію в 2014 році Стратегії сталого розвитку Дергачівського району до 2020 року.

5. Про виконання Програми розробки містобудівної документації у Дергачівському районі на період 2012-2015 роки.

6. Про хід виконання у 2014 році районної Програми «Здоров'я Дергачівщини» на 2014-2015 роки (нова редакція).

7. Про хід виконання у 2014 році районної Програми розвитку фізичної культури і спорту, молодіжних ініціатив та формування здорового способу життя в Дергачівському районі на 2014-2018 роки.

8. Про звіт начальника комунального підприємства «Бюро технічної інвентаризації Дергачівської районної ради», що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області, за період - лютий 2014 року по даний час.

9. Про звіт виконуючого обов'язки директора комунального підприємства «Архітектурне бюро» Дергачівського району, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області, за 2014 рік.

10. Про звіт головного редактора комунального підприємства «Вісті Дергачівщини» Дергачівської районної ради Харківської області, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області, за 2014 рік.

11. Про звіт директора комунального підприємства «Дергачівський районний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх»», що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області, за 2014 рік.

12. Про звіт директора комунального підприємства «Соціальна аптека Дергачівської районної ради», що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області, за 2014 рік.

13. Про звіт директора комунального підприємства «Постачальник послуг» Дергачівської районної ради Харківської області, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області, за 2014 рік.

14. Про звіт головного лікаря комунального закладу охорони здоров'я «Центр первинної медико-санітарної допомоги Дергачівського району», що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області, за період - лютий 2014 року по даний час.

15. Про звіт директора комунального підприємства «Берізка», що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області, за період - квітень 2014 року по даний час.

16. Про надання згоди на переукладання контракту з головним лікарем комунального закладу охорони здоров'я районного територіального медичного об'єднання «Дергачівська центральна районна лікарня».

17. Про надання згоди на переукладання контракту з головним лікарем комунального закладу охорони здоров'я «Центр первинної медико-санітарної допомоги Дергачівського району».

18. Про надання згоди на переукладання контракту з директором комунального підприємства «Постачальник послуг» Дергачівської районної ради Харківської області.

19. Про надання згоди на реорганізацію шляхом приєднання комунального підприємства «Архітектурне бюро» Дергачівського району до комунального підприємства «Бюро технічної інвентаризації Дергачівської районної ради».

20. Про затвердження переліку об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області на 2015 рік.

21. Про затвердження переліку об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району, що підлягають продажу за конкурсом, на 2015 рік.

22. Про встановлення головному редактору комунального підприємства «Вісті Дергачівщини» Дергачівської районної ради Харківської області, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області, надбавки до посадового окладу.

23. Різне.

ІІІ. Виконавчому апарату районної ради опублікувати розпорядження в районній газеті «Вісті Дергачівщини», на офіційному Веб-сайті Дергачівської районної ради і підготувати матеріали, необхідні для проведення ХLVІІІ сесії районної ради VІ скликання та довести до відома депутатів районної ради.

ІV. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

 

Голова районної ради                                                           М.І. Бушев

Источник: www.rayrada.gov.ua


@ info@dergachi.com.ua