25.06.2019
Поиск по сайту:

Новости

ОБСЄ у Дергачівському районі

15.01.2015

Мир і стабільність в Україні опинилися під загрозою, тому Організація з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ), як найбільша регіональна організація в світі, що займається питаннями безпеки, вирішила надати підтримку країні і направити Спеціальну моніторингову місію. Метою цієї місії є збір інформації та звіт про ситуацію в галузі безпеки, а також встановлення фактів, зокрема, про конкретні випадки. Це означає, що Місія розмовляє з усіма – з представниками громадянського суспільства, етнічних і релігійних груп, місцевих громад та органів місцевого самоврядування.

14 січня Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ відвідала й Дергачівську районну раду для того, щоб познайомитися з життям району. Голова районної ради Михайло Бушев радо зустрів гостей, розповів про район, торкнувшись таких питань, як: формування депутатського корпусу районної ради, кількості депутатів, повноваження районної, міської, селищних та сільських рад, соціально-економічний розвиток району, промисловість, сільськогосподарська галузь, освіта, медицина, соціальна сфера, газифікація та переведення котелень на альтернативні види палива. Представників місії ОБСЄ цікавило питання щодо адміністративних реформ та децентралізації. Михайло Іванович цілком і повністю виступає за реформування та децентралізацію. Він наголосив, що питання громади повинні вирішуватися безпосередньо на місцях та обраними нею людьми.

Наприкінці зустрічі голова районної ради запросив представників місії на позачергову сесію, де будуть присутні голови міської, селищних та сільських рад, з якими представники зможуть познайомитися для подальшої співпраці.

Источник: wistidergachiw.org.ua


@ info@dergachi.com.ua