18.06.2019
Поиск по сайту:

Новости

24 січня 2012 року відбулося пленарне засідання ХVІ сесії Дергачівської районної ради VІ скликання

24.01.2012

24 січня 2012 року відбулося пленарне засідання ХVІ сесії Дергачівської районної ради VІ скликання. В порядку денному було розглянуто 31 питання.

Основні питання:
- Про стан прокурорського нагляду за додержанням та застосуванням законів на території Дергачівського району Харківської області.
- Про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Дергачівського району Харківської області.
- Про затвердження комплексної Програми профілактики правопорушень у Дергачівському районі на 2012-2015 роки.
- Про затвердження Програми облаштування і утримання місцевого пункту пропуску «Журавлівка» на 2012 рік.
- Про затвердження Програми розробки містобудівної документації у Дергачівському районі на період 2012 - 2015 роки.
- Про звіт директора комунального підприємства «Архітектурне бюро Дергачівського району», що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області, за 2011 рік.
- Про звіт головного редактора Дергачівської районної газети «Вісті Дергачівщини», що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області, за 2011 рік.
- Про звіт директора Дергачівського районного державного радіомовлення, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області, за 2011 рік.
- Про звіт директора комунального підприємства "Берізка" с. Руська Лозова Дергачівського району Харківської області, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району, за 2011 рік.
- Про звіт директора комунального підприємства «Дергачівський районний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх»», що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дергачівського району Харківської області, за 2011 рік.
- Інші гуманітарні, комунальні та земельні питання.

На початку пленарного засідання сесії голова Дергачівської районної ради Бушев М.І. вручив депутату Харківської обласної ради, голові Дергачівської райдержадміністрації Кацубі В.М. Подяку від голови Харківської обласної державної адміністрації М.М.Добкіна та голови Харківської обласної ради С.І.Чернова - за вагомий особистий внесок у розбудову місцевого самоврядування, активну участь у проведенні обласного конкурсу «Краща сільська, селищна, міська (міст районного значення) рада».

Источник: www.rayrada.gov.ua


@ info@dergachi.com.ua