18.06.2019
Поиск по сайту:

Новости

«Сузір’я професій»

20.01.2012

Під такою назвою 20 січня 2012 року в приміщенні Дергачівської гімназії №3 на виконання Державної цільової соціальної програми «Молодь України» на 2009 – 2015 роки відбувся Ярмарок професій для учнівської молоді Дергачівського району, яка не визначилася щодо вибору майбутньої професії. Ярмарок професій організований Дергачівським районним центром зайнятості спільно з Харківським обласним центром зайнятості.

На цей захід були запрошені представники навчальних закладів м.Харкова: Національний фармацевтичний університет, Харківський національний університет внутрішніх справ, Національний технічний університет «ХПІ», Харківський національний аграрний університет ім. В.В. Докучаєва, Вище професійно-технічне училище сфери обслуговування, Коледж переробної та харчової промисловості, Харківський професійний ліцей швейних технологій, Харківський коледж текстилю та дизайну, та інші. В організованому заході взяло участь більше 1000 учнів 8 - 11 класів Дергачівського району.

Молодь мала змогу поспілкуватися з представниками вузів, з’ясувати умови вступу в той чи інший навчальний заклад.

Фахівцями Дергачівського центру зайнятості було організовано проведення комп’ютерного психодіагностичного тестування щодо професійного самовизначення у відповідності до нахилів та здібностей учнів.

Всі бажаючі могли скористатися консультаціями фахівців Дергачівського центру зайнятості, інформаційними матеріалами щодо вибору професії та роздатковими матеріалами служби зайнятості та навчальних закладів.

Источник: www.osvita-dergachi.edu.kh.ua


Теги
@ info@dergachi.com.ua