18.06.2019
Поиск по сайту:

Новости

Організація відпочинку дітей у 2013 році.

03.04.2013

2 квітня на апаратній нараді райдержадміністрації заслуховувалося одне з пріоритетних питань, що знаходиться під особистим контролем керівництва району - організація оздоровлення і відпочинку дітей у 2013 році.

На виконання рішень обласного штабу з питань оздоровлення, створено штаб при Дергачівській райдержадміністрації, який очолює голова райдержадміністрації Андрій Руденко. На першому засіданні штабу було сплановано заходи по організації і проведенню в районі оздоровчої кампанії.

У 2013 році заплановано оздоровити 2 314 дітей дошкільного віку, на що планується виділити кошти у сумі 338011 грн. з місцевого бюджету. Планується оздоровити 6 600 дітей шкільного віку у 25 пришкільних таборах з денним перебуванням. А також відкрити наметовий табір спортивно- туристичного спрямування на базі санаторію «Березовські мінеральні води».
У планах проведення багатоденних екскурсій та походів, цим видом відпочинку буде охоплено 600 дітей з Дергачівського району.

Сьогодні ж, 2 квітня, сесією районної ради виділено 200 тисяч грн. на оздоровлення та придбання путівок для дітей сиріт, малозабезпечених, дітей-інвалідів, талановитих та обдарованих дітей.

У 2013 році вся оздоровча кампанія буде проходити на виконання Указу Президента України, яким цей рік оголошено роком дитячої творчості.

Источник: www.dergachirda.com.ua


Теги
@ info@dergachi.com.ua