24.06.2019
Поиск по сайту:

Новости

«Гордість культури – 2012»

25.03.2013

22 березня у залі районного Будинку культури відбулося щорічне вручення відзнаки «Гордість культури». Відзнака вручається 4-й рік поспіль кращим працівникам культури у 7 номінаціях.

Керівники району, голова райдержадміністрації Андрій Руденко і голова райради Михайло Бушев  відкрили церемонію та вручили грамоту колективу районного Будинку культури, керівник Бондаренко Н.П.

На заході була присутня заступник директора Департаменту культури і туризму Харківської облдержадміністрації, начальник управління культури Горових Т.В., вона відмітила високий рівень професійної майстерності працівників галузі культури в районі і підтвердженням цих слів було вручення Почесної грамоти колективу відділу культури і туризму райдержадміністрації, керівник Гузенко В.С., за І місце в галузі культури серед сільських районів Харківської області в рейтингових показниках за 2012 рік.

Святково і урочисто проходило вручення відзнаки «Гордість культури» за номінаціями:

«Молода зірка» - народний ансамбль «Квітка», районний Будинок культури;

«За незламність духу» - заступник директора з науково-методичної роботи районної Будинку культури Бондаренко В.В.;

«Розум, честь і совість» - завідувач господарством районного Будинку культури;

«За безмежну відданість» - учасник самодіяльності Протопопівського сільського клубу Санжаревська В.К.; учасник самодіяльності Пересічанського селищного клубу Дем'яненко А.Б.;

«Невичерпна душі криниця» - бібліотекар Вільшанської бібліотеки Чернецька А.П.;

«За збереження та розвиток культурного надбання» - режисери на громадських засадах Козачолопанського селищного клубу Федоренко Л.М. і Свічкар В.М.;

«За багатогранність творчої натури» - головний режисер Дергачівського районного будинку культури Гузенко С.С.

Источник: www.dergachirda.com.ua


Теги
@ info@dergachi.com.ua