21.06.2019
Поиск по сайту:

Новости

Масляна в Дергачах

18.03.2013

17 березня на центральній площі м. Дергачі відбулося гуляння Масляної.

Вже з самого ранку на Площі Перемоги стали розміщатися намети місцевих рад, намети, де роздавалися безкоштовно, млинці і чай, а також почали облаштовуватися майданчики та сцени для проведення конкурсів, концертів. Усе дійство відбувалося на великій і малій сценах.

О 9.00 розпочали гуляння фольклорні колективи будинків культури, потім естафету прийняв майданчик спортивних ігор.

Офіційне відкриття «Масляної», о 10.00, розпочалося  приїздом гостей та керівників району на кареті і бричці, запряженій вороними кіньми.  Біля головної сцени керівників та гостей зустрічали дівчата-Весни, представниці усіх 15 сільських, селищних та міської рад і коробейники.

Керівники району, голова райдержадміністрації Руденко А.І. і голова райради Бушев М.І. та гості, а на святі були присутні перший заступник голови облради Олешко О.П., заступник голови облдержадміністрації, депутат облради Анпілогов О.В., представник народного депутата В.Кацуби Каверзін П.А. привітали присутніх з Масляною і побажали гарного відпочинку, після чого Андрій Іванович офіційно відкрив свято.

У цей день відзначалося професійне свято працівників житлово-комунального господарства, тому свято розпочалося з вручення грамот кращим працівникам галузі. Подяками голови райдержадміністрації та голови райради були відзначені спонсори свята.

Поки компетентне журі розглядало експозиції рад на великій сцені почалася концертна програма артистів з Харківської зооветакадемії. Дівчата і хлопці гарно під бурхливі оплески співали сучасні пісні.

З концертною програмою також виступили колективи Дергачівського районного Будинку культури.

На Масляній проводилися різноманітні конкурси і змагання. Спортивні змагання проводилися на 2-х майданчиках, де вкінці  визначили найактивніших учасників. У конкурсах «карооке», на краще виконання частушок, поїдання млинців мали змогу взяти участі усі бажаючі, у конкурсі «Весна-красна» брали участь прекрасні представниці місцевих рад. У програмі свята також була можливість покататися усім дітлахам у бричці та кареті. Для дітей коробейники роздавали солодощі, надані спонсорами свята. Для дорослих діяла інтерактивна школа народного танцю, де усі бажаючі мали змогу навчитися таким танцям, як гопак, полька та інші.

Журі, до якого входили керівники і гості, оглянули експозиції місцевих рад і визначили найкращих. 5 рад вибороли місця у конкурсі «Масляний король», інші ж ради отримали дипломи за гідне представлення територіальної громади на святі. Переможці конкурсу «Масляний король»:

Гран-прі конкурсу - Дергачівська міська рада, голова - Олександр Лисицький;

Спеціальний приз - Пересічанська селищна рада, в.о. голови - Лариса Стреляна;

І місце - Проходівська сільська рада, голова - Анатолій Биченку;

ІІ місце - Вільшанська селищна рада, голова - Олексій Литвинов,

ІІІ місце - Малоданилівська селищна рада, голова - Анатолій Веліканов.

Наприкінці свята були підведені підсумки усіх конкурсів і змагань, переможці отримали цінні подарунки.

Источник: www.dergachirda.com.ua


Теги
@ info@dergachi.com.ua