18.06.2019
Поиск по сайту:

Новости

«Квітка» у телевізійному проекті «Фольк-music»

18.03.2013

16 березня 2013 року колектив Дергачівського районного Будинку  культури Народний вокальний ансамбль «Квітка» взяв участь у  телевізійному проекті  «Фольк-music».

"Фольк-music" - це один з популярніших телевізійних проектів каналу «Перший національний», який багато хто дивиться щосуботи. У кожному випуску перед глядачами постають, як професійні так і аматорські колективи з різних куточків нашої країни. Учасники проекту нерідко представляють на розсуд аудиторії власні варіації відомих музичних творів, або й оригінальні пісні з домішками українського автентичного стилю.

Творчою групою телевізійного  проекту «Фольк-music» та  її ведучою, Народною артисткою України Оксаною Пекун, був запрошений для участі у проекті Народний вокальний  ансамбль  «Квітка».

Дівчата заспівали народну українську пісню «Зацвіла в лузі лоза» фольклорного ансамблю «Купава» з Северодонецька, що на Луганщині, в своїй обробці за умовами проекту.

Переспівати народну пісню у своїй інтерпретації - це не легка справа, бо фольклорна пісня є дуже специфічною але  цікавою,  за мелодією та текстом. До ефіру ансамбль готувався дуже ретельно. Дівчата зі своїми  керівниками   розробляли нову концепцію форми виконання пісні «Зацвіла в лузі лоза», відпрацьовували кожну ноту і акорд.

Виступ  Народного Вокального ансамблю «Квітка» на Першому Національному каналі України  дуже сподобався організаторам усі були в захваті від почутого та побаченого. А підтримка глядачів оплесками,   моральна підтримка фольклорного ансамблю «Купава», який запропонував  цей музичний матеріал - це доказ того, що народна пісня  «Зацвіла в лузі лоза» в новій інтерпретації у виконані Народного ансамблю «Квітка», не втратила своєї народності,  а більш того стала сучасною народної піснею для нашого молодого покоління.

Тож взявши участь у проекті  дівчата з Народного вокального ансамблю «Квітка»  Дергачівського районного Будинку культури  внесли хай маленьку але вагому частку у відродження  і популяризацію народних пісень різних регіонів, насамперед серед молоді.

Ніщо так не полонить людське серце і окриляє душу, як співуча народна пісня. У ній і почуття, і золотий промінь надії, і мудрість.

Источник: www.dergachirda.com.ua


Теги
@ info@dergachi.com.ua