18.06.2019
Поиск по сайту:

Новости

Фінал фестивалю-конкурсу «Музи і діти»

17.03.2013

17 рік поспіль збирає обдаровану юнь відкритий фестиваль-конкурс дитячої творчості «Музи і діти». Діти і молодь від 4-х до 18-ти років мають можливість заявити про свої таланти у номінаціях вокал і хореографія.

Традиційно «Музи і Діти» проходять у першій половині лютого, а фінал у березні місяці. Фестиваль-конкурс відкриває низку фестивалів, що започатковані і є візитівкою Дергачівського району.

Конкурс проводиться за підтримки районної державної адміністрації, районної ради, тож на фінал конкурсу прийшли голова райдержадміністрації Руденко А.І. і голова райради Бушев М.І. Керівники району побажали  майбутнім зіркам української естради  гарного виступу і подальших успіхів у творчості.

Всі ці роки очолює журі конкурсу Сорочук Ярослав Ярославович, заслужений діяч мистецтв України, головний диригент Харківського академічного театру музичної комедії. У складі журі, яке поділяється при оцінюванні конкурсу вокалу і хореографії, Откидач В.М., доктор  мистецтвознавства, професор  Харківської Державної академії культури, Бондар О.О., методист вокально-хорового та музичного жанрів обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтв, Олешко Л.В., заслужений Працівник культури України, директор Малоданилівської школи естетичного виховання ім. Гната Хоткевича, Апаріна О.В., керівник Народного вокального ансамблю «Сузір'я» Палацу студентів ХАПИ.

Цьогорічний конкурс «Музи і діти» зібрав конкурсантів з різних куточків Харківської області. Компетентне журі визначило переможців,  які пройшли у фінал. Взяли участь у цьогорічному конкурсі, у номінації  вокал - 136 учасників, у номінації  хореографія - 35  хореографічних колективів різних форм та направлень з  кількістю учасників 153.

Источник: www.dergachirda.com.ua


Теги
@ info@dergachi.com.ua