25.06.2019
Поиск по сайту:

Новости

У районі стартує санітарно-екологічний двомісячник з благоустрою

12.03.2013

Згідно розпорядження голови райдержадміністрації у березні-квітні оголошено санітарно – екологічний двумісячник з благоустрою територій населених пунктів. Планується виконати заходи з виявлення і ліквідації 132 несанкціонованих сміттєзвалищ, упорядкувати, вивезти 7,7 тис. куб.м сміття, провести1120 гасанітарного очищення територій, створити нові і відремонтувати 79 дитячих і 16 спортивних майданчиків, упорядкувати 23 парки, 35 скверів.

У благоустрої, озелененні і приведенні в належний санітарний стан населених пунктів району і прилеглих до них територій будуть задіяні управління, відділи та інші структурні підрозділи райдержадміністрації, організації, установи і підприємства всіх форм власності, населення району.

План заходів щодо благоустрою населених пунктів району розроблено на пропозиціях сільських, селищних і міської рад.

До участі у двомісячнику будуть задіяні широкі верстви населення, підприємства, установи, організації, об’єднання, молодь, депутатський корпус. Будуть проведені масові суботники, акції по озелененню територій, Дня довкілля. До 1 квітня буде забезпечено підвезення піску на території кладовищ. До Пасхи і до дня Перемоги – впорядковування кладовищ і прилеглих до них територій, братських могил, військових поховань, встановлено контроль за постійною підтримкою їх у належному стані.

Источник: www.dergachirda.com.ua


@ info@dergachi.com.ua